Finanční účetní-Brno

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme kolegyně/kolegy na místo finanční/ho účetní/ho.

Místo výkonu práce:

Brno 1

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví pro klienty
  • DPH přiznání
  • roční účetní závěrky
  • komunikace s klienty
  • spolupráce s daňovým poradcem
  • příprava měsíčních /čtvrtletních reportů pro klienty v NJ / AJ

Požadujeme:

  •    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  •    dobrou znalost podvojného účetnictví — včetně bilančního účetnictví
  •     praxe min. 1 rok na pozici samostatné účetní
  •     praxe v oboru na podobné pozici a zkušenosti s dodavatelským účetnictvím vítány
  •     aktivní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
  •     komunikativnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  •     odpovídající finanční ohodnocení
  •     zajímavou a pestrou práci pro úspěšnou zahraniční společnost
  •     příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  •     možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  •     pracoviště v centru Brna
  •     stravenkový paušál, Multisport karta
  •     nástup možný ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem adresu:  personalni@auditor.eu

Soubory ke stažení