Finanční účetní - Praha

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme kolegyni/kolegu na místo finanční/ho účetní/ho.

Místo výkonu práce:

Praha

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví pro klienty
  • DPH přiznání
  • roční účetní závěrky
  • komunikace s klienty
  • spolupráce s daňovým poradcem
  • příprava měsíčních / čtvrtletních reportů pro klienty v NJ/AJ

Požadujeme:

  • dobrou znalost podvojného účetnictví
  • praxe min. 2 roky na pozici samostatné/ho účetní/ho
  • zkušenosti s dodavatelským účetnictvím vítány
  • aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou a pestrou práci pro úspěšnou zahraniční společnost
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • pracoviště v centru města
  • zaměstnanecké bonusy, stravenky
  • nástup možný ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis s fotografií sem

Soubory ke stažení