Junior účetní a administrativní podpora týmu

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme kolegyni / kolegu na kombinovanou pozici junior finanční/ho účetní/ho

Místo výkonu práce:

Brno 1

Náplň práce:

Práce na pozici finanční účetní junior:

  • zpracování podvojného účetnictví pro klienty pod vedením senior účetního
  • výpomoc při sestavování přiznání k DPH a výkazů intrastat
  • výpomoc při zpracování roční účetní závěrky a auditu
  • výpomoc při chodu kanceláře

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • aktivní přístup k práci, preciznost
  • samostatnost, spolehlivost
  • znalost německého jazyka nebo anglického jazyka slovem a písmem
  • zkušenosti s podvojným účetnictvím výhodou
  • dobrou znalost MS Office
  • ochotu učit se novým věcem
  • nástup dohodou

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci pro úspěšnou zahraniční společnost
  • možnost odborného a profesního růstu
  • dlouhodobou spolupráci
  • moderní kanceláře v centru Brna (Dominikánské nám.)
  • příjemný pracovní kolektiv
  • adekvátní ohodnocení

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem adresu:  personalni@auditor.eu

Soubory ke stažení