AUDITOR v České republice

V souvislosti se šířením COVID-19 jsme od 16. března 2020 zavedli preventivní opatření s cílem minimalizovat rizika šíření virové nákazy. Naše kancelář zůstává v provozu a poskytuje nadále klientům své služby v neomezeném rozsahu. Všichni naši zaměstnanci však pracují z domova a jsou Vám každopádně k dispozici prostřednictvím emailu. V případě, že nemáte mobilní kontakt na Vašeho daňového poradce, kontaktujte prosím naši recepci na telefonním čísle +420 224 800 411 nebo emailem praha@auditor.eu.

________

 

AUDITOR je auditorskou a daňově poradenskou společností s mezinárodním zaměřením. Od roku 1991 nabízí služby v oblasti auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví a personální agendy, vedení finančního účetnictví a podnikového poradenství.

Prostřednictvím přidružených kanceláří na Slovensku a v Rakousku poskytuje kompletní poradenství v zemích střední Evropy. Členství v celosvětové síti UHY International, která sdružuje nezávislé poradenské společnosti z více než 80 zemí světa, umožňuje efektivně řešit globální poradenské aspekty.

Klientům z celé České republiky se věnují pracovníci kanceláří v Praze, Pelhřimově
a v Brně.

Představení pro tisk