Asistent/asistentka mzdového oddělení Praha

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme asistenta / asistentku personálního a mzdového oddělení.

Místo výkonu práce:

Praha 1

Náplň práce:

Administrativa spojená se správou personálního a mzdového oddělení, např.:

  • jednoduché úkoly spojené s personální a mzdovou agendou
  • archivace dokumentů
  • práce s elektronickým systémem zpracování dat
  • ad hoc úkoly zadané vedením společnosti

Asistenční práce na firemní recepci, např.:

  • první kontaktní osoba pro návštěvy
  • evidence přijaté a odchozí pošty
  • telefonní hovory, pochůzky
  • obsluha kancelářských zařízení (kopírka, scan atd.)

Požadujeme:

  •  min. SŠ vzdělání
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem (osobní, telefonická i písemná komunikace s rodilými mluvčími)
  • dobrou znalost produktů MS Office, internetu
  • zaškolíme i absolventa
  • reprezentativní vystupování
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost
  • schopnost se rychle učit

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem sem.

Nabízíme:

  • pevnou pracovní dobu
  • kancelář v historické budově v centru města bez open space
  • možnost aktivního využití cizích jazyků
  • příjemný pracovní kolektiv
  • adekvátní ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci

Soubory ke stažení