Controlling - Audit senior consultant (f/m) – Praha

Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme kolegyně/kolegy na místo audit senior.

Místo výkonu práce:

Praha 1

Náplň práce:

  • samostatná auditorská činnost u klientů
  • komunikace průběhu a finálních výstupů auditů
  • ověřování koncernových závěrek dle různých GAAP
  • odpovědnost za vedení auditního týmu

Požadujeme:

  • má zkušenosti v auditu alespoň 2 roky
  • chce se dále učit a rozvíjet
  • nebojí se převzít odpovědnost
  • má dobré znalosti anglického jazyka, německý jazyk je velkou výhodou
  • je aktivním řidičem, je ochotný cestovat

Nabízíme:

  • rychlý rozvoj znalostí a dovedností
  • intenzivní vzdělávání
  • možnost rychlého růstu
  • práci v atraktivních prostorách v centru Prahy
  • neformální, přátelskou atmosféru
  • 1x v týdnu home-office

Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis sem.
Pokud chcete, abychom Vás zařadili do naší databáze kandidátů, přiložte i svůj souhlas se
zpracováním a evidencí osobních údajů ve smyslu GDPR a uveďte, na jak dlouhé období svůj
souhlas udělujete (zpravidla min. 1 rok).
Těšíme se na Vaši reakci.

Soubory ke stažení