Mezinárodně

Naše společnost patří do skupiny společností, která prostřednictvím kanceláří v Česku, na Slovensku (zde pod jménem AUDITOR) a v Rakousku poskytuje kompletní poradenství v zemích střední Evropy. 

Logo AUDITORLogo Stöger & Partner

Naše společnost je již od roku 1999 členem Urbach Hacker Young International Limited (UHY International), sítě právně nezávislých auditorských a poradenských firem.

UHY International je celosvětovou sítí se sídlem v Londýně, která byla založena v roce 1986 a která je  v současnosti prostřednictvím svých členských firem zastoupena ve 340 městech a 100 zemích světa. Členové zaměstnávají více než 9 500 odborníků, čímž se stává 16 největší celosvětovou sítí sdružující auditorské a poradenské společnosti.

Zde popsané služby jsou poskytovány konkrétními členskými firmami nikoliv sítí UHY či jakýmkoliv jiným partnerským členem. Ani UHY ani žádný její člen nezodpovídá za služby poskytované jiným členem této sítě.

Více informací o UHY International naleznete na: www.uhy.com.

 UHY

 

 

UHY International je členem organizace Forum of Firms, sdružení mezinárodně činných auditorských společností, které pracují pro přeshraničně působící klienty.

Cílem této organizace je zajištění celosvětově vysokého standardu vyhotovení  finančního reportingu a provádění auditorských služeb. 

Pro více informací o Forum of firms prosím navštivte www.forumoffirms.org.

 Forum of Firms